HM17A-106471LF
Hua Hua
Tau Wae: HM17A-106471LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 520MA 1.5 OHM TH
Ngā Rauemi: HM17A-106471LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17A-106471LF
Tau Wae HM17A-106471LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 520MA 1.5 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4230 pcs Pepa Raraunga HM17A-106471LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 1.5 Ohm Max Radial - 4 Leads
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 520mA