HM17A-1010560LF
Hua Hua
Tau Wae: HM17A-1010560LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 2.3A 92 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM17A-1010560LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17A-1010560LF
Tau Wae HM17A-1010560LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 2.3A 92 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4492 pcs Pepa Raraunga HM17A-1010560LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 56µH Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 92 mOhm Max Radial - 4 Leads
DC Resistance (DCR) 92 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.3A