HM17A-1010221LF
Hua Hua
Tau Wae: HM17A-1010221LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 1.1A 340 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM17A-1010221LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17A-1010221LF
Tau Wae HM17A-1010221LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 1.1A 340 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5452 pcs Pepa Raraunga HM17A-1010221LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 340 mOhm Max Radial - 4 Leads
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.1A