HM17A-1010120LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM17A-1010120LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 4.9A 23 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM17A-1010120LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17A-1010120LF
Tau Wae HM17A-1010120LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 4.9A 23 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5702 pcs Pepa Raraunga HM17A-1010120LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM17A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial - 4 Leads
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Wirewound Inductor 4.9A 23 mOhm Max Radial - 4 Leads
DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max Whakatauranga onamata 4.9A