HM17-895681LF
Hua Hua
Tau Wae: HM17-895681LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 350MA 1.18 OHM
Ngā Rauemi: HM17-895681LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17-895681LF
Tau Wae HM17-895681LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 350MA 1.18 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5598 pcs Pepa Raraunga HM17-895681LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" Dia (7.80mm)
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 1.18 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.18 Ohm Max Whakatauranga onamata 350mA