HM17-895222LF
Hua Hua
Tau Wae: HM17-895222LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2MH 190MA 4.21 OHM
Ngā Rauemi: HM17-895222LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17-895222LF
Tau Wae HM17-895222LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2MH 190MA 4.21 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5786 pcs Pepa Raraunga HM17-895222LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" Dia (7.80mm)
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 2.2mH Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 4.21 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 4.21 Ohm Max Whakatauranga onamata 190mA