HM17-895123LF
Hua Hua
Tau Wae: HM17-895123LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12MH 73MA 25 OHM TH
Ngā Rauemi: HM17-895123LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17-895123LF
Tau Wae HM17-895123LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 12MH 73MA 25 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5807 pcs Pepa Raraunga HM17-895123LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" Dia (7.80mm)
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 12mH Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 12mH Unshielded Wirewound Inductor 73mA 25 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max Whakatauranga onamata 73mA