HM17-855821LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM17-855821LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820UH 310MA 3.82 OHM
Ngā Rauemi: HM17-855821LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17-855821LF
Tau Wae HM17-855821LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 820UH 310MA 3.82 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4767 pcs Pepa Raraunga HM17-855821LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" Dia (7.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM17
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 820µH Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 3.82 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 3.82 Ohm Max Whakatauranga onamata 310mA