HM17-654390LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM17-654390LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 680MA 290 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM17-654390LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17-654390LF
Tau Wae HM17-654390LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 680MA 290 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5689 pcs Pepa Raraunga HM17-654390LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM17
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 39µH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 290 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Whakatauranga onamata 680mA