HM100-251R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM100-251R0LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 70A 0.9 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM100-251R0LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM100-251R0LFTR13
Tau Wae HM100-251R0LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 70A 0.9 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4839 pcs Pepa Raraunga HM100-251R0LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.102" L x 1.004" W (28.00mm x 25.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM100
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.346" (8.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Wirewound Inductor 70A 0.9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.9 mOhm Max Whakatauranga onamata 70A