HA72E-062R2LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HA72E-062R2LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HA72E-062R2LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 8.3A 20 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HA72E-062R2LFTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HA72E-062R2LFTR13
Tau Wae HA72E-062R2LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 8.3A 20 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84713 pcs Pepa Raraunga HA72E-062R2LFTR13.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa HA72E-06 Ratonga AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD Ētahi Ingoa 987-1645-1
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Molded Inductor 8.3A 20 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Whakatauranga onamata 8.3A
I teie nei - Maama 8.5A