HA65A-25154R7LF
TT ElectronicsTT Electronics
HA65A-25154R7LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HA65A-25154R7LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 2.6 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HA65A-25154R7LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HA65A-25154R7LF
Tau Wae HA65A-25154R7LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 2.6 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26375 pcs Pepa Raraunga HA65A-25154R7LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.043" L x 1.043" W (26.50mm x 26.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HA65A
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tray Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1671 Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.610" (15.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 21MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.6 mOhm Max
I teie nei - Maama 61A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HA65A-251533RLF
HA65A-251533RLF
Kaihanga: TT Electronics
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 2.6 MOHM SMD
I roto i te taonga: 26480 pcs
Tikiake: HA65A-251533RLF.pdf
RFQ
HA6090
HA6090
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 90A 48-660V