GS-3-100-2002-F-LF
TT ElectronicsTT Electronics
GS-3-100-2002-F-LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GS-3-100-2002-F-LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 20K OHM 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: GS-3-100-2002-F-LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GS-3-100-2002-F-LF
Tau Wae GS-3-100-2002-F-LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 20K OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4099 pcs Pepa Raraunga GS-3-100-2002-F-LF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.224" Dia x 0.516" L (5.70mm x 13.10mm)
Raupapa GS-3 Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 989-1202-2
GS31002002FLF
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film