F44TU-100MJI
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F44TU-100MJI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES HIGH VOLT 100M OHM 5% 1.3W
Ngā Rauemi: F44TU-100MJI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F44TU-100MJI
Tau Wae F44TU-100MJI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES HIGH VOLT 100M OHM 5% 1.3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5514 pcs Pepa Raraunga F44TU-100MJI.pdf
Momo High Voltage Te manawanui ±5%
Te Tae Tema -2000ppm/°C Raupapa F
Tuhinga 100 MOhms Mana (Watts) 1.3W