D55342E07B3B16R
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B3B16R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D55342E07B3B16R
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.16K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: D55342E07B3B16R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D55342E07B3B16R
Tau Wae D55342E07B3B16R Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES SMD 3.16K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14348 pcs Pepa Raraunga D55342E07B3B16R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Tuhinga 3.16 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 1217-1039-1
1217-1039-1-MIL
PFC-W1206R-07-3161-B-1520
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 3.16 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Te hanganga Thin Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D55342E07B3B01RWS
D55342E07B3B01RWS
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 3.01K OHM 0.1% 1/4W 1206
I roto i te taonga: 21007 pcs
Tikiake: D55342E07B3B01RWS.pdf
RFQ
D55342E07B3B16RWS
D55342E07B3B16RWS
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 3.16K OHM 0.1% 1/4W 1206