D55342E07B15B0R
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B15B0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D55342E07B15B0R
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 15K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: D55342E07B15B0R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D55342E07B15B0R
Tau Wae D55342E07B15B0R Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES SMD 15K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18755 pcs Pepa Raraunga D55342E07B15B0R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Tuhinga 15 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 1217-1017-1
1217-1017-1-MIL
PFC-W1206R-07-1502-B-1520
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 15 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Te hanganga Thin Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D55342E07B15B0PWS
D55342E07B15B0PWS
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 15K OHM 0.1% 1/4W 1206
I roto i te taonga: 18471 pcs
Tikiake: D55342E07B15B0PWS.pdf
RFQ
D55342E07B15B0RWI
D55342E07B15B0RWI
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 18204 pcs
Tikiake: D55342E07B15B0RWI.pdf
RFQ
D55342E07B15B0RBS
D55342E07B15B0RBS
Tikiake: D55342E07B15B0RBS.pdf
D55342E07B158ERWS
D55342E07B158ERWS
Whakaahuatanga: RES SMD 158K OHM 1% 1/4W 1206
Tikiake: D55342E07B158ERWS.pdf
D55342E07B15B0RTP
D55342E07B15B0RTP
Tikiake: D55342E07B15B0RTP.pdf
D55342E07B158BRWS
D55342E07B158BRWS
Whakaahuatanga: RES SMD 158K OHM 0.1% 1/4W 1206
Tikiake: D55342E07B158BRWS.pdf
D55342E07B15B0RT5
D55342E07B15B0RT5
Tikiake: D55342E07B15B0RT5.pdf
D55342E07B15B0RWS
D55342E07B15B0RWS
Tikiake: D55342E07B15B0RWS.pdf
D55342E07B15B0PT1
D55342E07B15B0PT1
Tikiake: D55342E07B15B0PT1.pdf
D55342E07B15B0MWS
D55342E07B15B0MWS
Tikiake: D55342E07B15B0MWS.pdf
D55342E07B15B0RTI
D55342E07B15B0RTI
Tikiake: D55342E07B15B0RTI.pdf
D55342E07B158BRT5
D55342E07B158BRT5
Tikiake: D55342E07B158BRT5.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel