D55342E07B120AR
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B120AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D55342E07B120AR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 120 OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: D55342E07B120AR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D55342E07B120AR
Tau Wae D55342E07B120AR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES SMD 120 OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5548 pcs Pepa Raraunga D55342E07B120AR.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Tuhinga 120 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 1217-1008-2
1217-1008-2-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 120 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Te hanganga Thin Film
Ngā Hua e hāngai ana
D55342E07B11H0RWI
D55342E07B11H0RWI
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 11K OHM 2% 1/4W 1206
I roto i te taonga: 15433 pcs
Tikiake: D55342E07B11H0RWI.pdf
RFQ
D55342E07B120ARWS
D55342E07B120ARWS
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 120 OHM 0.1% 1/4W 1206