LR2512-R33FW
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LR2512-R33FW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LR2512-R33FW
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics / Welwyn
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.33 OHM 1% 2W 2512
Ngā Rauemi: LR2512-R33FW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LR2512-R33FW
Tau Wae LR2512-R33FW Kaihanga TT Electronics/Welwyn
Whakaahuatanga RES SMD 0.33 OHM 1% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5596 pcs Pepa Raraunga LR2512-R33FW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.128" W (6.50mm x 3.25mm) Raupapa LR
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa 985-1221-2
LR2512R33FW
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga LR2512-R33FW
Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.84mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO 2 Whakaahua nui 0.33 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 0.33 OHM 1% 2W 2512