UGF2004GHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
UGF2004GHC0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UGF2004GHC0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 200V ITO-220AB
Ngā Rauemi: UGF2004GHC0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UGF2004GHC0G
Tau Wae UGF2004GHC0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 200V ITO-220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138925 pcs Pepa Raraunga UGF2004GHC0G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 950mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 20ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 20A