TSSW3U45HRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSSW3U45HRVG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSSW3U45HRVG
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD123W
Ngā Rauemi: TSSW3U45HRVG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSSW3U45HRVG
Tau Wae TSSW3U45HRVG Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD123W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 751547 pcs Pepa Raraunga TSSW3U45HRVG.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 470mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD123W Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123W Ētahi Ingoa TSSW3U45HRVGTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 41 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 45V 3A Surface Mount SOD123W I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1mA @ 45V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -