TS15PL05GHC2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TS15PL05GHC2G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TS15PL05GHC2G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECT 1P 600V 15A TS-6P
Ngā Rauemi: TS15PL05GHC2G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TS15PL05GHC2G
Tau Wae TS15PL05GHC2G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga BRIDGE RECT 1P 600V 15A TS-6P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48518 pcs Pepa Raraunga TS15PL05GHC2G.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 600V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 7.5A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato TS-6P
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Paa / Case 4-SIP, TS-6P Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Single Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 600V Through Hole TS-6P
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 15A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TS15PL05G D2G
TS15PL05G D2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1P 600V 15A TS-6P
I roto i te taonga: 63397 pcs
Tikiake: TS15PL05G D2G.pdf
RFQ
TS15PL05G C2G
TS15PL05G C2G