SS15LHRUG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SS15LHRUG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS15LHRUG
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 50V 1A SUB SMA
Ngā Rauemi: SS15LHRUG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS15LHRUG
Tau Wae SS15LHRUG Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 50V 1A SUB SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1047257 pcs Pepa Raraunga SS15LHRUG.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 700mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 50V
Pūrere Pūrere Whakarato Sub SMA Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-219AB Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 50V 1A Surface Mount Sub SMA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 400µA @ 50V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SS15P3S-M3/86A
SS15P3S-M3/86A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 15A TO277A
I roto i te taonga: 142526 pcs
Tikiake: SS15P3S-M3/86A.pdf
RFQ
SS15LHMTG
SS15LHMTG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SUB SMA
I roto i te taonga: 1235137 pcs
Tikiake: SS15LHMTG.pdf
RFQ
SS16 M2G
SS16 M2G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO214AC