SF2007PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF2007PTHC0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SF2007PTHC0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 500V 20A TO247AD
Ngā Rauemi: SF2007PTHC0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SF2007PTHC0G
Tau Wae SF2007PTHC0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 500V 20A TO247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87816 pcs Pepa Raraunga SF2007PTHC0G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.9V @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 500V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247AD (TO-3P) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 500V 20A Through Hole TO-247AD (TO-3P) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 500V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 20A Capacitance @ Vr, F 175pF @ 4V, 1MHz