SF2003GHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF2003GHC0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SF2003GHC0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 150V 20A TO220AB
Ngā Rauemi: SF2003GHC0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SF2003GHC0G
Tau Wae SF2003GHC0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 150V 20A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129602 pcs Pepa Raraunga SF2003GHC0G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 975mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 150V 20A Through Hole TO-220AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 20A Capacitance @ Vr, F 80pF @ 4V, 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SF2003PT C0G
SF2003PT C0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 150V 20A TO247AD
I roto i te taonga: 88058 pcs
Tikiake: SF2003PT C0G.pdf
RFQ
SF2003G C0G
SF2003G C0G
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 150V 20A TO220AB