SA48AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA48AHB0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA48AHB0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC
Ngā Rauemi: SA48AHB0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA48AHB0G
Tau Wae SA48AHB0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 897335 pcs Pepa Raraunga SA48AHB0G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AC (DO-15)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, SA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.7A Capacitance @ Frequency -
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SA48CA
SA48CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC
I roto i te taonga: 275345 pcs
Tikiake: SA48CA.pdf
RFQ
SA48A-E3/73
SA48A-E3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
I roto i te taonga: 286372 pcs
Tikiake: SA48A-E3/73.pdf
RFQ
SA48A B0G
SA48A B0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SA48A B0G.pdf
SA48AHA0G
SA48AHA0G
Tikiake: SA48AHA0G.pdf
SA48AHE3/54
SA48AHE3/54
Tikiake: SA48AHE3/54.pdf
SA48A R0G
SA48A R0G
Tikiake: SA48A R0G.pdf
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V DO15
Tikiake: SA48CA.pdf
SA48AHE3/73
SA48AHE3/73
Tikiake: SA48AHE3/73.pdf
SA48AG
SA48AG
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V AXIAL
Tikiake: SA48AG.pdf
SA48C
SA48C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 81.27V DO204AC
Tikiake: SA48C.pdf
SA48AHR0G
SA48AHR0G