SA18AHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA18AHA0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA18AHA0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 18V 39.4V DO204AC
Ngā Rauemi: SA18AHA0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA18AHA0G
Tau Wae SA18AHA0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga TVS DIODE 18V 39.4V DO204AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 945992 pcs Pepa Raraunga SA18AHA0G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 18V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 39.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 20V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AC (DO-15)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, SA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.9A Capacitance @ Frequency -