S15GLWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S15GLWHRVG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S15GLWHRVG
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 400V 1.5A SOD123W
Ngā Rauemi: S15GLWHRVG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S15GLWHRVG
Tau Wae S15GLWHRVG Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 1.5A SOD123W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1477185 pcs Pepa Raraunga S15GLWHRVG.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 1.5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD123W Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123W Ētahi Ingoa S15GLWHRVGTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 400V 1.5A Surface Mount SOD123W I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 400V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1.5A Capacitance @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
S15JLW RVG
S15JLW RVG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W
I roto i te taonga: 1474466 pcs
Tikiake: S15JLW RVG.pdf
RFQ
S15GCHM6G
S15GCHM6G
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 400V 15A DO214AB
I roto i te taonga: 315218 pcs
Tikiake: S15GCHM6G.pdf
RFQ
S15JCHM6G
S15JCHM6G
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 600V 15A DO214AB
Tikiake: S15JCHM6G.pdf
S15JC M6G
S15JC M6G
Tikiake: S15JC M6G.pdf
S15GC M6G
S15GC M6G
Tikiake: S15GC M6G.pdf
S15GC R7G
S15GC R7G
Tikiake: S15GC R7G.pdf
S15F
S15F
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA AXIAL
Tikiake: S15F.pdf
S15JLWHRVG
S15JLWHRVG
Tikiake: S15JLWHRVG.pdf
S15JC R7G
S15JC R7G
Tikiake: S15JC R7G.pdf
S15GLW RVG
S15GLW RVG
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 400V 1.5A SOD123W
Tikiake: S15GLW RVG.pdf
S15GCHR7G
S15GCHR7G