MBRF5100HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBRF5100HC0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRF5100HC0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A ITO220AC
Ngā Rauemi: MBRF5100HC0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRF5100HC0G
Tau Wae MBRF5100HC0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A ITO220AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 209886 pcs Pepa Raraunga MBRF5100HC0G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AC Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Full Pack Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 5A Through Hole ITO-220AC
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A