ES15JLWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
ES15JLWHRVG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ES15JLWHRVG
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE, SUPER FAST
Ngā Rauemi: ES15JLWHRVG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ES15JLWHRVG
Tau Wae ES15JLWHRVG Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE, SUPER FAST Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 554517 pcs Pepa Raraunga ES15JLWHRVG.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.7V @ 1.5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123W Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Paa / Case SOD-123W Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 1.5A Surface Mount SOD-123W I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 600V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1.5A Capacitance @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ES1601-9ER
ES1601-9ER
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 24V 96W