BZD27C82P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C82P RVG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZD27C82P RVG
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 82V 1W SUB SMA
Ngā Rauemi: BZD27C82P RVG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZD27C82P RVG
Tau Wae BZD27C82P RVG Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE ZENER 82V 1W SUB SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 704691 pcs Pepa Raraunga BZD27C82P RVG.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 82V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato Sub SMA
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-219AB
Ētahi Ingoa BZD27C82P RVGTR
BZD27C82P RVGTR-ND
BZD27C82PRVGTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 200 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 82V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 62V
Ngā Hua e hāngai ana
BZD27C82P-HE3-08
BZD27C82P-HE3-08
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
I roto i te taonga: 417246 pcs
Tikiake: BZD27C82P-HE3-08.pdf
RFQ
BZD27C82P-M-18
BZD27C82P-M-18
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
I roto i te taonga: 699919 pcs
Tikiake: BZD27C82P-M-18.pdf
RFQ
BZD27C82P-HE3-18
BZD27C82P-HE3-18
Tikiake: BZD27C82P-HE3-18.pdf
BZD27C82P-M-08
BZD27C82P-M-08
Tikiake: BZD27C82P-M-08.pdf
BZD27C82P RUG
BZD27C82P RUG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 82V 1W SUB SMA
Tikiake: BZD27C82P RUG.pdf
BZD27C82P RQG
BZD27C82P RQG
Tikiake: BZD27C82P RQG.pdf
BZD27C82P-E3-08
BZD27C82P-E3-08
Tikiake: BZD27C82P-E3-08.pdf
BZD27C82P-E3-18
BZD27C82P-E3-18
Tikiake: BZD27C82P-E3-18.pdf
BZD27C82P R3G
BZD27C82P R3G
Tikiake: BZD27C82P R3G.pdf
BZD27C82P MTG
BZD27C82P MTG
Tikiake: BZD27C82P MTG.pdf
BZD27C82P RTG
BZD27C82P RTG
Tikiake: BZD27C82P RTG.pdf
BZD27C82P RHG
BZD27C82P RHG
Tikiake: BZD27C82P RHG.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel