BZD27C51P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C51P RVG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZD27C51P RVG
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 51V 1W SUB SMA
Ngā Rauemi: BZD27C51P RVG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZD27C51P RVG
Tau Wae BZD27C51P RVG Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE ZENER 51V 1W SUB SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 598034 pcs Pepa Raraunga BZD27C51P RVG.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 51V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato Sub SMA
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-219AB
Ētahi Ingoa BZD27C51P RVGCT
BZD27C51P RVGCT-ND
BZD27C51PRVGCT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 51V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 39V
Ngā Hua e hāngai ana
BZD27C51P RQG
BZD27C51P RQG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 51V 1W SUB SMA
I roto i te taonga: 737072 pcs
Tikiake: BZD27C51P RQG.pdf
RFQ
BZD27C51P RFG
BZD27C51P RFG
I roto i te taonga: 550932 pcs
Tikiake: BZD27C51P RFG.pdf
RFQ
BZD27C51P-M-18
BZD27C51P-M-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Tikiake: BZD27C51P-M-18.pdf
BZD27C51P RTG
BZD27C51P RTG
Tikiake: BZD27C51P RTG.pdf
BZD27C51P R3G
BZD27C51P R3G
Tikiake: BZD27C51P R3G.pdf
BZD27C51P RHG
BZD27C51P RHG
Tikiake: BZD27C51P RHG.pdf
BZD27C51P-HE3-08
BZD27C51P-HE3-08
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Tikiake: BZD27C51P-HE3-08.pdf
BZD27C51P-E3-08
BZD27C51P-E3-08
Tikiake: BZD27C51P-E3-08.pdf
BZD27C51P-HE3-18
BZD27C51P-HE3-18
Tikiake: BZD27C51P-HE3-18.pdf
BZD27C51P-M-08
BZD27C51P-M-08
Tikiake: BZD27C51P-M-08.pdf
BZD27C51P RUG
BZD27C51P RUG
Tikiake: BZD27C51P RUG.pdf
BZD27C51P-E3-18
BZD27C51P-E3-18
Tikiake: BZD27C51P-E3-18.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel