BZD27C36P R3G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C36P R3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZD27C36P R3G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 36V 1W SUB SMA
Ngā Rauemi: BZD27C36P R3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
3600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZD27C36P R3G
Tau Wae BZD27C36P R3G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE ZENER 36V 1W SUB SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 724929 pcs Pepa Raraunga BZD27C36P R3G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 36V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato Sub SMA
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-219AB
Ētahi Ingoa BZD27C36P R3GTR
BZD27C36P R3GTR-ND
BZD27C36PR3GTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 36V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 27V
Ngā Hua e hāngai ana
BZD27C36P RHG
BZD27C36P RHG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 36V 1W SUB SMA
I roto i te taonga: 688127 pcs
Tikiake: BZD27C36P RHG.pdf
RFQ
BZD27C33PW RVG
BZD27C33PW RVG
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 33V 1W SOD123W
I roto i te taonga: 680988 pcs
Tikiake: BZD27C33PW RVG.pdf
RFQ
BZD27C33PWHRVG
BZD27C33PWHRVG
Tikiake: BZD27C33PWHRVG.pdf
BZD27C36P RUG
BZD27C36P RUG
Tikiake: BZD27C36P RUG.pdf
BZD27C36P M2G
BZD27C36P M2G
Tikiake: BZD27C36P M2G.pdf
BZD27C36P MHG
BZD27C36P MHG
Tikiake: BZD27C36P MHG.pdf
BZD27C36P RVG
BZD27C36P RVG
Tikiake: BZD27C36P RVG.pdf
BZD27C36P RTG
BZD27C36P RTG
Tikiake: BZD27C36P RTG.pdf
BZD27C36P RFG
BZD27C36P RFG
Tikiake: BZD27C36P RFG.pdf
BZD27C36P MQG
BZD27C36P MQG
Tikiake: BZD27C36P MQG.pdf
BZD27C36P RQG
BZD27C36P RQG
Tikiake: BZD27C36P RQG.pdf
BZD27C36P MTG
BZD27C36P MTG
Tikiake: BZD27C36P MTG.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel