BZD27C100P R3G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C100P R3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZD27C100P R3G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 100V 1W SUB SMA
Ngā Rauemi: BZD27C100P R3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZD27C100P R3G
Tau Wae BZD27C100P R3G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE ZENER 100V 1W SUB SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 362115 pcs Pepa Raraunga BZD27C100P R3G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 100V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato Sub SMA
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-219AB
Ētahi Ingoa BZD27C100P R3GCT
BZD27C100P R3GCT-ND
BZD27C100PR3GCT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 200 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 100V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 75V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZD27C100P RUG
BZD27C100P RUG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 100V 1W SUB SMA
I roto i te taonga: 756119 pcs
Tikiake: BZD27C100P RUG.pdf
RFQ
BZD27C100P MQG
BZD27C100P MQG
I roto i te taonga: 744598 pcs
Tikiake: BZD27C100P MQG.pdf
RFQ
BZD27B9V1P-M3-08
BZD27B9V1P-M3-08
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 9.1V 0.8W DO-219AB
Tikiake: BZD27B9V1P-M3-08.pdf
BZD27C100P RVG
BZD27C100P RVG
Tikiake: BZD27C100P RVG.pdf
BZD27C100P RQG
BZD27C100P RQG
Tikiake: BZD27C100P RQG.pdf
BZD27C100P M2G
BZD27C100P M2G
Tikiake: BZD27C100P M2G.pdf
BZD27C100P RFG
BZD27C100P RFG
Tikiake: BZD27C100P RFG.pdf
BZD27C100P RTG
BZD27C100P RTG
Tikiake: BZD27C100P RTG.pdf
BZD27C100P RHG
BZD27C100P RHG
Tikiake: BZD27C100P RHG.pdf
BZD27C100P MHG
BZD27C100P MHG
Tikiake: BZD27C100P MHG.pdf
BZD27C100P MTG
BZD27C100P MTG
Tikiake: BZD27C100P MTG.pdf
BZD27B9V1P-M3-18
BZD27B9V1P-M3-18
Tikiake: BZD27B9V1P-M3-18.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel