BZD17C12P R3G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD17C12P R3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZD17C12P R3G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 800MW SUB SMA
Ngā Rauemi: BZD17C12P R3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
3600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZD17C12P R3G
Tau Wae BZD17C12P R3G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 800MW SUB SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 967133 pcs Pepa Raraunga BZD17C12P R3G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato Sub SMA
Raupapa - Mana - Max 800mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-219AB
Ētahi Ingoa BZD17C12P R3GTR
BZD17C12P R3GTR-ND
BZD17C12PR3GTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 7 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 12V 800mW ±5% Surface Mount Sub SMA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3µA @ 9.1V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZD17C120P-E3-18
BZD17C120P-E3-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 800MW SMF DO219AB
I roto i te taonga: 476706 pcs
Tikiake: BZD17C120P-E3-18.pdf
RFQ
BZD17C12P RTG
BZD17C12P RTG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 800MW SUB SMA
I roto i te taonga: 722745 pcs
Tikiake: BZD17C12P RTG.pdf
RFQ
BZD17C12P MTG
BZD17C12P MTG
Tikiake: BZD17C12P MTG.pdf
BZD17C12P RVG
BZD17C12P RVG
Tikiake: BZD17C12P RVG.pdf
BZD17C12P RHG
BZD17C12P RHG
Tikiake: BZD17C12P RHG.pdf
BZD17C120P-E3-08
BZD17C120P-E3-08
Tikiake: BZD17C120P-E3-08.pdf
BZD17C12P M2G
BZD17C12P M2G
Tikiake: BZD17C12P M2G.pdf
BZD17C12P MHG
BZD17C12P MHG
Tikiake: BZD17C12P MHG.pdf
BZD17C12P RFG
BZD17C12P RFG
Tikiake: BZD17C12P RFG.pdf
BZD17C12P RQG
BZD17C12P RQG
Tikiake: BZD17C12P RQG.pdf
BZD17C12P MQG
BZD17C12P MQG
Tikiake: BZD17C12P MQG.pdf
BZD17C12P RUG
BZD17C12P RUG
Tikiake: BZD17C12P RUG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel