1PGSMA160Z R3G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1PGSMA160Z R3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1PGSMA160Z R3G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER
Ngā Rauemi: 1PGSMA160Z R3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
3600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1PGSMA160Z R3G
Tau Wae 1PGSMA160Z R3G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga DIODE ZENER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 698556 pcs Pepa Raraunga 1PGSMA160Z R3G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 160V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa - Mana - Max 1.25W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa 1PGSMA160ZR3GTR Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Tae (Max) (Zzt) 1.1 kOhms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 160V 1.25W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMA) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 121.6V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1PGSMA180ZHM2G
1PGSMA180ZHM2G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE, ZENER, 180V
I roto i te taonga: 522466 pcs
Tikiake: 1PGSMA180ZHM2G.pdf
RFQ
1PGSMA180Z M2G
1PGSMA180Z M2G