1.5KE400CA R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE400CA R0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE400CA R0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 342V 548V DO201
Ngā Rauemi: 1.5KE400CA R0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE400CA R0G
Tau Wae 1.5KE400CA R0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga TVS DIODE 342V 548V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125866 pcs Pepa Raraunga 1.5KE400CA R0G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 342V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 548V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 380V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-201 Raupapa 1.5KE
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1.5KE400CA R0G-ND
1.5KE400CA R0GTR
1.5KE400CA R0GTR-ND
1.5KE400CAR0GTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.8A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE400CA-E3/51
1.5KE400CA-E3/51
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 342V 548V 1.5KE
I roto i te taonga: 5590 pcs
Tikiake: 1.5KE400CA-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE400C-E3/54
1.5KE400C-E3/54
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 324VWM 574VC 1.5KE
I roto i te taonga: 4192 pcs
Tikiake: 1.5KE400C-E3/54.pdf
RFQ
1.5KE400CA
1.5KE400CA
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 342V 706V DO201
Tikiake: 1.5KE400CA.pdf
1.5KE400CA B0G
1.5KE400CA B0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 342V 548V DO201
Tikiake: 1.5KE400CA B0G.pdf
1.5KE400CA-B
1.5KE400CA-B
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 342VWM 548VC AXIAL
Tikiake: 1.5KE400CA-B.pdf
1.5KE400CA
1.5KE400CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 1.5KE400CA.pdf
1.5KE400CA A0G
1.5KE400CA A0G
Tikiake: 1.5KE400CA A0G.pdf
1.5KE400CA-T
1.5KE400CA-T
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: 1.5KE400CA-T.pdf
1.5KE400CA-E3/73
1.5KE400CA-E3/73
Tikiake: 1.5KE400CA-E3/73.pdf
1.5KE400C-E3/73
1.5KE400C-E3/73
Whakaahuatanga: TVS DIODE 324V 574V 1.5KE
Tikiake: 1.5KE400C-E3/73.pdf
1.5KE400CA-E3/54
1.5KE400CA-E3/54
Tikiake: 1.5KE400CA-E3/54.pdf
1.5KE400CA-B
1.5KE400CA-B
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: 1.5KE400CA-B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel