1.5KE400A R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE400A R0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE400A R0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 342V 548V DO201
Ngā Rauemi: 1.5KE400A R0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE400A R0G
Tau Wae 1.5KE400A R0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga TVS DIODE 342V 548V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 189248 pcs Pepa Raraunga 1.5KE400A R0G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 342V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 548V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 380V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-201
Raupapa 1.5KE Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1.5KE400A R0GTR
1.5KE400A R0GTR-ND
1.5KE400AR0GTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.8A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE400-E3/73
1.5KE400-E3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 324V 574V 1.5KE
I roto i te taonga: 4897 pcs
Tikiake: 1.5KE400-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE400-B
1.5KE400-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 342V 575.4V DO201
I roto i te taonga: 150477 pcs
Tikiake: 1.5KE400-B.pdf
RFQ
1.5KE400A-E3/54
1.5KE400A-E3/54
Whakaahuatanga: TVS DIODE 342V 548V 1.5KE
Tikiake: 1.5KE400A-E3/54.pdf
1.5KE400A
1.5KE400A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 342V 548V DO201
Tikiake: 1.5KE400A.pdf
1.5KE400A-803E3/54
1.5KE400A-803E3/54
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 1500W 1.5KE
Tikiake: 1.5KE400A-803E3/54.pdf
1.5KE400A-B
1.5KE400A-B
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: 1.5KE400A-B.pdf
1.5KE400A-B
1.5KE400A-B
Tikiake: 1.5KE400A-B.pdf
1.5KE400-E3/54
1.5KE400-E3/54
Whakaahuatanga: TVS DIODE 324VWM 574VC 1.5KE
Tikiake: 1.5KE400-E3/54.pdf
1.5KE400A
1.5KE400A
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 342V 706V DO201
Tikiake: 1.5KE400A.pdf
1.5KE400-7003E3/54
1.5KE400-7003E3/54
Tikiake: 1.5KE400-7003E3/54.pdf
1.5KE400A-E3/51
1.5KE400A-E3/51
Tikiake: 1.5KE400A-E3/51.pdf
1.5KE400A-804E3/54
1.5KE400A-804E3/54
Tikiake: 1.5KE400A-804E3/54.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel