1.5KE300A R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE300A R0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE300A R0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 256V 414V DO201
Ngā Rauemi: 1.5KE300A R0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE300A R0G
Tau Wae 1.5KE300A R0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga TVS DIODE 256V 414V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206066 pcs Pepa Raraunga 1.5KE300A R0G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 256V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 414V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 285V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-201
Raupapa 1.5KE Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1.5KE300A R0GTR
1.5KE300A R0GTR-ND
1.5KE300AR0GTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.8A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE300A
1.5KE300A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 256V 414V DO201
I roto i te taonga: 192631 pcs
Tikiake: 1.5KE300A.pdf
RFQ
1.5KE300A-B
1.5KE300A-B
Kaihanga: Diodes Incorporated
I roto i te taonga: 71671 pcs
Tikiake: 1.5KE300A-B.pdf
RFQ
1.5KE300A-B
1.5KE300A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 1.5KE300A-B.pdf
1.5KE300A-E3/54
1.5KE300A-E3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 256V 414V 1.5KE
Tikiake: 1.5KE300A-E3/54.pdf
1.5KE300A-G
1.5KE300A-G
Kaihanga: Comchip Technology
Tikiake: 1.5KE300A-G.pdf
1.5KE30-B
1.5KE30-B
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 25.6VWM 43.47VC AXIAL
Tikiake: 1.5KE30-B.pdf
1.5KE300
1.5KE300
Whakaahuatanga: TVS DIODE 256V 434.7V DO201
Tikiake: 1.5KE300.pdf
1.5KE300A
1.5KE300A
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 256V 529V DO201
Tikiake: 1.5KE300A.pdf
1.5KE300A-E3/73
1.5KE300A-E3/73
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 256VWM 414VC 1.5KE
Tikiake: 1.5KE300A-E3/73.pdf
1.5KE300A-T
1.5KE300A-T
Kaihanga: Diodes Incorporated