1.5KE100CA R0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5KE100CA R0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.5KE100CA R0G
Kaihanga / Waitohu: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85.5V 137V DO201
Ngā Rauemi: 1.5KE100CA R0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.5KE100CA R0G
Tau Wae 1.5KE100CA R0G Kaihanga TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga TVS DIODE 85.5V 137V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112715 pcs Pepa Raraunga 1.5KE100CA R0G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 95V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-201 Raupapa 1.5KE
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1.5KE100CA R0GCT
1.5KE100CA R0GCT-ND
1.5KE100CAR0GCT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.4A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.5KE100CA-T
1.5KE100CA-T
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85.5V 137V DO201
I roto i te taonga: 112474 pcs
Tikiake: 1.5KE100CA-T.pdf
RFQ
1.5KE100CA
1.5KE100CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 292095 pcs
Tikiake: 1.5KE100CA.pdf
RFQ
1.5KE100C-E3/73
1.5KE100C-E3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 81V 144V 1.5KE
Tikiake: 1.5KE100C-E3/73.pdf
1.5KE100CA A0G
1.5KE100CA A0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: 1.5KE100CA A0G.pdf
1.5KE100CA
1.5KE100CA
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85.5V 178V DO201
Tikiake: 1.5KE100CA.pdf
1.5KE100CA B0G
1.5KE100CA B0G
Tikiake: 1.5KE100CA B0G.pdf
1.5KE100CA-E3/73
1.5KE100CA-E3/73
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85.5V 137V 1.5KE
Tikiake: 1.5KE100CA-E3/73.pdf
1.5KE100CA-B
1.5KE100CA-B
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85.5VWM 137VC AXIAL
Tikiake: 1.5KE100CA-B.pdf
1.5KE100C-E3/54
1.5KE100C-E3/54
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 81VWM 144VC 1.5KE
Tikiake: 1.5KE100C-E3/54.pdf
1.5KE100CA-B
1.5KE100CA-B
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: 1.5KE100CA-B.pdf
1.5KE100CA-E3/51
1.5KE100CA-E3/51
Tikiake: 1.5KE100CA-E3/51.pdf
1.5KE100CA-E3/54
1.5KE100CA-E3/54
Tikiake: 1.5KE100CA-E3/54.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel