CABLE-PH10
TRINAMIC Motion Control GmbHTRINAMIC Motion Control GmbH
CABLE-PH10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CABLE-PH10
Kaihanga / Waitohu: TRINAMIC Motion Control GmbH
Whakaahuatanga hua CABLE JST PHR-10 AWG 24, LENGTH
Ngā Rauemi: CABLE-PH10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CABLE-PH10
Tau Wae CABLE-PH10 Kaihanga TRINAMIC Motion Control GmbH
He Rahinga Kei te wātea 41686 pcs Pepa Raraunga CABLE-PH10.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa PHR Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 1460-1300
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 10
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa 0.656' (200.00mm, 7.87")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 0.656' (200.00mm, 7.87") Whakaaetia te Poaka Whakaoti -