THN 20-2415WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 20-2415WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THN 20-2415WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: THN 20-2415WI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THN 20-2415WI
Tau Wae THN 20-2415WI Kaihanga TRACO Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3071 pcs Pepa Raraunga THN 20-2415WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Raupapa THN 20WI Mana (Watts) 20W
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 1951-1700
Tae Mahi -40°C ~ 75°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OVP, SCP He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 833mA 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 833mA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
THN 20-2425WI
THN 20-2425WI
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-24V
I roto i te taonga: 2485 pcs
Tikiake: THN 20-2425WI.pdf
RFQ
THN 20-2412
THN 20-2412
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 20W
I roto i te taonga: 2251 pcs
Tikiake: THN 20-2412.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 20W
Tikiake: THN 20-2413WI.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Tikiake: THN 20-4810.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel