THL 20-4815WI
TRACO PowerTRACO Power
THL 20-4815WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THL 20-4815WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: THL 20-4815WI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THL 20-4815WI
Tau Wae THL 20-4815WI Kaihanga TRACO Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2544 pcs Pepa Raraunga THL 20-4815WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa THL 20WI Mana (Watts) 20W
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 1951-2272
Tae Mahi -40°C ~ 75°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 835mA 18V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 835mA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
THL 20-4822WI
THL 20-4822WI
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
I roto i te taonga: 2041 pcs
Tikiake: THL 20-4822WI.pdf
RFQ
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
I roto i te taonga: 1802 pcs
Tikiake: THL 20-4810WI.pdf
RFQ
THL 25-1212
THL 25-1212
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 25W
Tikiake: THL 25-1212.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 25W
Tikiake: THL 25-1213.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 25W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 20W