THL 10-2423WI
TRACO PowerTRACO Power
THL 10-2423WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THL 10-2423WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V
Ngā Rauemi: THL 10-2423WI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THL 10-2423WI
Tau Wae THL 10-2423WI Kaihanga TRACO Power
He Rahinga Kei te wātea 3750 pcs Pepa Raraunga THL 10-2423WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa THL 10WI Mana (Watts) 9.9W
Paa / Case 6-DIP Module, 5 Leads Ētahi Ingoa 1951-2269
Tae Mahi -40°C ~ 75°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 330mA, 330mA 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 330mA, 330mA
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
THL 10-2422
THL 10-2422
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
I roto i te taonga: 3338 pcs
Tikiake: THL 10-2422.pdf
RFQ
THL 10-4811WI
THL 10-4811WI
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.1V 10W
I roto i te taonga: 3221 pcs
Tikiake: THL 10-4811WI.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V