THL 10-2412WI
TRACO PowerTRACO Power
THL 10-2412WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THL 10-2412WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: THL 10-2412WI.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THL 10-2412WI
Tau Wae THL 10-2412WI Kaihanga TRACO Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4311 pcs Pepa Raraunga THL 10-2412WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa THL 10WI Mana (Watts) 10W
Paa / Case 6-DIP Module, 5 Leads Ētahi Ingoa 1951-1614
Tae Mahi -40°C ~ 75°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 830mA
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
THL 10-2422
THL 10-2422
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
I roto i te taonga: 3338 pcs
Tikiake: THL 10-2422.pdf
RFQ
THL 10-2415WI
THL 10-2415WI
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 4333 pcs
Tikiake: THL 10-2415WI.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 10W
Tikiake: THL 10-2413.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V
Tikiake: THL 10-2410WI.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 9.9W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.1V 10W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.1V
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 8.3W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel