THD 12-2422WI
TRACO PowerTRACO Power
THD 12-2422WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THD 12-2422WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V
Ngā Rauemi: THD 12-2422WI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THD 12-2422WI
Tau Wae THD 12-2422WI Kaihanga TRACO Power
He Rahinga Kei te wātea 3759 pcs Pepa Raraunga THD 12-2422WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa THD 12WI Mana (Watts) 12W
Paa / Case 24-DIP Module, 8 Leads Ētahi Ingoa 1951-2255
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 500mA, 500mA 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA, 500mA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
THD 12-2413WI
THD 12-2413WI
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 3384 pcs
Tikiake: THD 12-2413WI.pdf
RFQ
THD 12-2422
THD 12-2422
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V
I roto i te taonga: 3742 pcs
Tikiake: THD 12-2422.pdf
RFQ
Tikiake: THD 12-2423WI.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 12W
Tikiake: THD 12-4810.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 12W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 18W
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.1V
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel