TEP 75-4815WI
TRACO PowerTRACO Power
TEP 75-4815WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TEP 75-4815WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 77W
Ngā Rauemi: TEP 75-4815WI.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 937 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 937 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TEP 75-4815WI
Tau Wae TEP 75-4815WI Kaihanga TRACO Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 77W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 937 pcs Pepa Raraunga TEP 75-4815WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2.25kV Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Open Frame
Rahi / Rahi 2.40" L x 1.90" W x 0.50" H (61.0mm x 48.3mm x 12.7mm) Raupapa TEP 75WI
Mana (Watts) 77W Ētahi Ingoa 1951-1124
Tae Mahi -40°C ~ 75°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 88% Nama - Whakaputa (Max) 3.2A
Whakaaetanga cURus Nga tono ITE (Commercial), Railway
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TEP 75-4812WI-CM
TEP 75-4812WI-CM
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 12V 76W
I roto i te taonga: 422 pcs
Tikiake: TEP 75-4812WI-CM.pdf
RFQ
TEP 75-4815WI-CM
TEP 75-4815WI-CM
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 24V 77W
I roto i te taonga: 414 pcs
Tikiake: TEP 75-4815WI-CM.pdf
RFQ
TEP 75-4812WI
TEP 75-4812WI
I roto i te taonga: 688 pcs
Tikiake: TEP 75-4812WI.pdf
TEP 75-4815WI-CMF
TEP 75-4815WI-CMF