TEN 40-2425WIR
TRACO PowerTRACO Power
TEN 40-2425WIR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TEN 40-2425WIR
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-24V
Ngā Rauemi: TEN 40-2425WIR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TEN 40-2425WIR
Tau Wae TEN 40-2425WIR Kaihanga TRACO Power
He Rahinga Kei te wātea 1353 pcs Pepa Raraunga TEN 40-2425WIR.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -24V Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 1.6kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa TEN 40WIR Mana (Watts) 40W
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 1951-1565
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 833mA, 833mA 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 833mA, 833mA
Nga tono ITE (Commercial), Railway
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TEN 40-2432
TEN 40-2432
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 15V -15V
I roto i te taonga: 1603 pcs
Tikiake: TEN 40-2432.pdf
RFQ
TEN 40-2422WIR
TEN 40-2422WIR
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-12V
I roto i te taonga: 1228 pcs
Tikiake: TEN 40-2422WIR.pdf
RFQ
TEN 40-2423WI
TEN 40-2423WI
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V
Tikiake: TEN 40-2423WI.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V +/-12V
Tikiake: TEN 40-2434.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 26W