TGL41-200-E3/96
Vishay Semiconductor Diodes Division
TGL41-200-E3/96 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TGL41-200-E3/96
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 162VWM 287VC MELF
Ngā Rauemi: TGL41-200-E3/96.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TGL41-200-E3/96
Tau Wae TGL41-200-E3/96 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4970 pcs Pepa Raraunga TGL41-200-E3/96.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 180V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 162V Tuhinga o mua - Breakdown DO-213AB
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 200W Power - Peak Pulse 700mA
Ko te poari DO-213AB, MELF Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga TGL41-200-E3/96 Whakaahuatanga TVS DIODE 162VWM 287VC MELF
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 287V Capacitance @ Frequency -