ZWS300BAF48/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS300BAF48/R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZWS300BAF48/R
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 300W
Ngā Rauemi: 1.ZWS300BAF48/R.pdf2.ZWS300BAF48/R.pdf3.ZWS300BAF48/R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 500 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 500 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZWS300BAF48/R
Tau Wae ZWS300BAF48/R Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 7.09" L x 3.31" W x 1.65" H (180.0mm x 84.0mm x 42.0mm)
Raupapa ZWS300BAF Mana (Watts) 300W (336W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 6.3A 85 ~ 265 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV