ZWS300BAF36/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS300BAF36/R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZWS300BAF36/R
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 300W
Ngā Rauemi: 1.ZWS300BAF36/R.pdf2.ZWS300BAF36/R.pdf3.ZWS300BAF36/R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 475 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 475 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZWS300BAF36/R
Tau Wae ZWS300BAF36/R Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 7.09" L x 3.31" W x 1.65" H (180.0mm x 84.0mm x 42.0mm)
Raupapa ZWS300BAF Mana (Watts) 300W (336W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 8.4A 85 ~ 265 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8.4A Whakaaetanga CE, cURus, TUV